Get Adobe Flash player


GRUP ŞİRKET PROFİLİ

                                          

Şirketimiz bayrak üretimi ve baskı  sektöründeki ticari faaliyetlerine ORMİ BAYRAK adı altında 1973 yılında istanbul Eminönü’nde başlamıştır.Hızlı ve kaliteli üretim, Anlayışını pekiştirerek ekonomik bir büyümenin ardından 1977 yılında bünyesine ALSANCAK BAYRAK adıyla yeni bir işletme  katmıştır.

                    

Aynı yıllarda ;Kaliteli üretim ve uygun fiyat anlayışını sektörel yeniliklerle birleştirerek   Ab standartlarında bayrak üretiminde lider firma konumuna ulaşmıştır. Sürekli inovasyon, yenilikçilik prensipleriyle 2003 yılı içerisinde türkiyede bir ilke imza atarak  İstanbul ikitelli’de ALSANCAK DİGİTAL BASKI adı altında NANO teknoloji ile çalışan makine ve ekipmanlardan oluşan tekstil baskı tesisi kurmuş olup faaliyetlerini dünyada kullanılan son teknolojik sistemlerle sürdürmektedir.

 

Grup şirketlerinden ALSANCAK DİGİTAL BASKI olarak ;

 

Kuruluş amacımız ülke sanayisinin kalkınmasına katkıda bulunmak ve en kaliteli,doğru ürün ve hizmetini  insan sağlığı ve çevre bilinci çerçevesinde en son teknolojik ekipmanlarla üretip  tüketiciye sunmaktır.


 

KALİTE POLİTİKASI

Çalışanları ile sürekli iletişim halinde bulunarak, onların mutluluğunu ve bireysel gelişimini sağlayacak ortam yaratmak.

Kalite ve çevreye duyarlılık bilinci ile Dijital baskı ve  üretimde nano teknolojisini sürekli geliştirerek, bu alanda öncü firma olup, dünya markası haline gelmek.

Malzeme temininde dünya standartları baz alınarak, sürekli iyileştirmeyi müşteri ve çalışanlarından aldığı verilerle standartları birleştirerek sağlamak ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

 

VİZYON

Dijital baskı ve bayrak üretim sektöründe nano teknolojisi ile Profesyonel çözümler sunarak dünya markası olmak.

 

MİSYON

 

·         Müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürünü, en optimum sürede üretmek.

·         Karlılık, verimlilik, etkinlik esasları çerçevesinde dünya markaları ile rekabet edebilecek ürün kalitesi ve standartlarına ulaşmak, etkin ve verimli kaynak yönetimi için sürekli iyileştirme faaliyetlerini sürdürmek.

·         Nano teknoloji yle birleştirilmiş  Dijital baskı konusunda kuruluşlara teknolojinin sunduğu olanaklardan en üst düzeyde yararlanma fırsatını sunarak hızlı, kaliteli ve çağdaş üretim ortamına sahip olma fırsatı vermek.

·         Kazanılan kaynakları yatırıma dönüştürerek istihdam alanları oluşturup, toplumsal refaha katkıda bulunmak.

·         Çağdaş yönetim sistemleri çerçevesinde kişisel gelişim, eğitim, ar-ge ve ür-ge faaliyetlerine destek vererek  sektöründeki gelişmeleri takip edip, üstün kalite, uygun maliyet anlayışı çerçevesinde sürdürülebilir bir büyüme trendi yakalamak ve sektörde her zaman öncü olmak.

·         Çalışanlarına bilgi paylaşımına açık bir ortam sunarak, firma gelişiminde tüm çalışanların katkısını sağlamak.

·         Çevre bilincini, ekolojik dengeyi ve insan sağlığını ön planda tutan, sosyal içerikli projeleri destekleyen ve bizzat içinde yer alan bir firma olmak.

Online Ziyaretçi : 6
Toplam Ziyaretçi : 212217

Alsancak Dijital Baskı San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Adres: İSTOÇ Toptancılar Çarşısı 24.Ada no:111 (İSTOÇ Yeni Camii Yanı) Bağcılar / İSTANBUL
Tel: 0212 549 44 04 (Pbx) - Fax :0212 549 15 40 - E-posta :info@alsancakdijital.com.tr